Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
www.sant-wellness.sk

Letný TÁBOR

Wachumba AQUARELAX

Tábor pre všetkých, ktorí hľadajú letnú pohodičku pri vode, množstvo vodných atrakcií, hier a pravú táborovú “mokrú” atmošku.

Letný tábor v termálnom “vodnom svete” na Santovke
Dátum: 21.8. – 27.8. (7 dní) 2010
Miesto: Santovka Wellness, kvalitné ubytovanie v Petit hoteli Santé**
Vek: od 10 rokov a aspoň začiatočnícki plavci
Návšteva skalných obydlí v Brhlovciach
Prihlás sa do konca mája alebo so sebou zober aj kamoša alebo rodičov (ktorý ešte vo Wachumbe nebol) a Wachumba Edition tričko je Tvoje

SLNKO, LETO, VODA, KAMOŠI a neskutočná pohodička. Pre všetkých, ktorí si inak leto ani nevedia predstaviť je tu Wachumba AquaRelax - 7 dní v rozprávkovom termálnom raji v Santovka Wellnes.

3 vonkajšie bazény, 1 krytý bazén, termálne masážne vane, travertínové bazéniky s vodopádmi alebo masážnymi tryskami a prekrásna okolitá príroda; to je ideálna kombinácia pre pravé letné vybláznenie a relax.

Program:
Športovo – relaxačný program zameraný hlavne na vodné hry a plávanie (pozor, nejedná sa o plavecký výcvik).

Vyblázni sa ako ešte nikdy predtým vo vode aj na suchu. Doobedia budú nabité vodnými hrami zameranými na plávanie, ale aj spontánne bláznenie sa vo vode. Môžeš sa tešiť na súboj Titanov, plaveckú štafetu či útok na nebeskú bránu....

Pre poobedný suchozemský program budeme využívať lesopark priamo v areáli a taktiež rozveselíme a pobavíme miestnych obyvateľov v dedine. Športové a recesné hry budú striedať strategické pátračky a etapovky.

A večer? Tak to je čas na zaslúžený relax a letnú idylku vo vírivých a travertínových bazénikoch alebo dávku netradičných športov a workshopov.

Celé to ešte doplníme o výlety do tobogánového sveta a obhliadku kamenných obydlí a dostaneme dokonalý pohodičkový tábor, ktorý symbolizuje radosť z leta a vody.

Cena: 145 € (20,7€/deň) Možnosť platby aj na splátky.

Viac info na:      info@wachumba.eu   alebo klikni sem

Cena zahŕňa: ubytovanie, prístup do celého areálu, strava 5x denne, pitný režim, animačný program, zdravotná starostlivosť, vstupy a výlety, poistenie CK proti úpadku, DPH.

 


 

webygroup

dnes je: 3.08.2010

meniny má: Jerguš

podrobný kalendár

Konverzný kurz: 1 € = 30.1260 Sk

=

Deutch version
English version

074117

Úvodná stránka